
FOTOGRAF

DRUKARZ OFFSETOWY

OPERATOR PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW

TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

TECHNIK REKLAMY
Wizyta młodzieży na Cmentarzu Rakowickim
Umarłych wieczność dotąd trwa,
dokąd pamięcią im się płaci.
/Wisława Szymborska/
Zbliża się dzień Wszystkich Świętych oraz Zaduszki. W związku z tymi świętami 17-osobowa delegacja uczniów z klas II ag, III cf, V bg i V er udała się 29 października na Cmentarz Rakowicki. Młodzież złożyła wiązanki i zapaliła znicze na grobach: założyciela naszej szkoły – Wacława Anczyca oraz patrona szkoły – Zenona Klemensiewicza.
Odwiedzanie mogił Anczyca i Klemensiewicza tuż przed Świętem Zmarłych należy już do tradycji ZSPM.













