FOTOGRAF

DRUKARZ OFFSETOWY

OPERATOR PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW

TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie!

Wraz z zakończeniem roku szkolnego 2019/20 upłynęła kadencja prezydium naszego Samorządu. To były ciekawe, obfitujące w inicjatywy i przedsięwzięcia lata. Warto wspomnieć o rokrocznych Potyczkach klas I, Mikołajkach, kiermaszu ciast, wycieczkach dla najlepszych uczniów, bluzach samorządowych, czy towarzyszeniu wielu imprezom szkolnym. Adam - gratulujemy Ci sukcesu w Młodzieżowej Radzie Miasta Krakowa. Wierzymy, że Poligrafik zawsze  będzie godnie reprezentowany w MRMK, której  młodzieżowe decyzje i inicjatywy cechuje dojrzałość i wrażliwość. Za wszystko serdecznie dziękujemy!
Do czasu wrześniowych wyborów obowiązki Przewodniczącego SU pełnić będzie Kasia Kuczęła z klasy III cg.
A na koniec życzenia wakacyjne: cieszcie się latem, wakacjami, słońcem, ale co najważniejsze bądźcie ostrożni i uważni. Dla siebie i dla innych. Do zobaczenia!
 
Samorząd Uczniowski ZSPM

Drodzy Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie,

kończymy kolejny rok edukacji, bardzo szczególny rok... Od 12 marca nasza szkolna rzeczywistość, która od lat funkcjonowała w znanej nam wszystkim formule, zmieniła się radykalnie. Szkołą zawładnął internet - nauczanie zdalne, platformy, loginy, hasła...

Przed nami wakacje, pora odpocząć...

Gratulujemy osiągnięć i sukcesów, świadectw z paskiem, zwycięstw w konkursach i turniejach! Życzymy udanego, bezpiecznego, pełnego słońca i dobrych chwil - czasu bez szkoły:)

 
Dyrekcja ZSPM

Rekrutacja kandydatów do klas I technikum i branżowej szkoły

Prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi dokumentami dotyczącymi rekrutacji absolwentów szkół podstawowych do klas I technikum i branżowej szkoły umieszczonych w zakładce: dla kandydatów/rekrutacja.

Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych
im. Zenona Klemensiewicza