FOTOGRAF

DRUKARZ OFFSETOWY

OPERATOR PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW

TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

Podziękowania od Samorządu Uczniowskiego

Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie!

Wraz z zakończeniem roku szkolnego 2019/20 upłynęła kadencja prezydium naszego Samorządu. To były ciekawe, obfitujące w inicjatywy i przedsięwzięcia lata. Warto wspomnieć o rokrocznych Potyczkach klas I, Mikołajkach, kiermaszu ciast, wycieczkach dla najlepszych uczniów, bluzach samorządowych, czy towarzyszeniu wielu imprezom szkolnym. Adam - gratulujemy Ci sukcesu w Młodzieżowej Radzie Miasta Krakowa. Wierzymy, że Poligrafik zawsze  będzie godnie reprezentowany w MRMK, której  młodzieżowe decyzje i inicjatywy cechuje dojrzałość i wrażliwość. Za wszystko serdecznie dziękujemy!
Do czasu wrześniowych wyborów obowiązki Przewodniczącego SU pełnić będzie Kasia Kuczęła z klasy III cg.
A na koniec życzenia wakacyjne: cieszcie się latem, wakacjami, słońcem, ale co najważniejsze bądźcie ostrożni i uważni. Dla siebie i dla innych. Do zobaczenia!
 
Samorząd Uczniowski ZSPM

Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych
im. Zenona Klemensiewicza