FOTOGRAF

DRUKARZ OFFSETOWY

OPERATOR PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW

TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

Drodzy Rodzice i Uczniowie Poligrafika,

 

rozpoczynamy nowy rok szkolny w sposób wyjątkowy - tak jak wyjątkowe było przedwakacyjne pożegnanie. Musimy nadal mierzyć się z pandemią, z którą zmaga się cały świat. Jak wszyscy pragniemy powrotu do rzeczywistości, w której każdy może bez przeszkód realizować swoje plany i marzenia. Wracamy do szkoły, za którą już wszyscy trochę się stęskniliśmy...do lekcji w klasach, dzwonków na przerwę i kontaktów nie tylko przy pomocy technologii komputerowej...

Jednak to, co w tej rzeczywistości staje się priorytetem - to nasze wspólne bezpieczeństwo. Wszystkie środki, opracowane procedury postępowania temu mają służyć! Oczekujemy od Was - drodzy Uczniowie - dojrzałości i odpowiedzialności. Oczekujemy, że to przede wszystkim Wy będziecie ich pilnować i przestrzegać! W trosce o siebie, o nauczycieli, o Waszych najbliższych. Tylko wspólnie jesteśmy w stanie zapewnić warunki do tego, by szkoła mogła pełnić swoje podstawowe funkcje, czyli przekazywanie wiedzy i kształtowanie umiejętności w atmosferze bezpieczeństwa i spokoju.

Życzymy roku, który nam wszystkim przyniesie poczucie dobrze spełnionego obowiązku, ale i satysfakcji i dumy.

 

Dyrekcja ZSPM

Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych
im. Zenona Klemensiewicza