FOTOGRAF

DRUKARZ OFFSETOWY

OPERATOR PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW

TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

 

GODZINY PRACY KIEROWNICTWA W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

Imię i nazwisko

/funkcja

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

Marzena Lenar

dyrektor

8.00 – 15.00

8.00 – 15.00

8.00 – 15.00

10.00 – 18.00

8.00 – 13.00

Barbara Wołkanowska-Chrebor

wicedyrektor

7.00 – 14.00

8.00 – 14.00

12.00- 18.00

7.00 – 14.00

11.30 – 16.30

Ewa Klobassa-Zrencka

wicedyrektor

12.00 – 18.00

7.00-13.30

7.00-14.00

12.00 – 18.00

8.00 – 12.30

Beata Krupa

kierownik szkolenia praktycznego

8.00 – 14.00

13.00 – 18.00

8.00 – 14.00

7.30 – 15.30

7.00 – 12.00

 

 

 
Godziny pracy w roku szkolnym 2020/2021
Imię i nazwisko Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

 

Administracja

Miśkowicz Iwona 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30
Czech Katarzyna 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30
Plebańska Elżbieta 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-11.30
Czereda Mariola 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30
Lokajczyk Elżbieta 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30
Małysa Andrzej 7.00-15.00 7.00-15.00 7.00-15.00 7.00-15.00 7.00-15.00
Nowakowski Tomasz                                 16.30-19.30                 16.30-19.30          16.00-20.00          ——————————————–

 

Kadra pedagogiczna 2020/2021

Nazwisko i imię

Przedmiot

Lenar Marzena

 język polski, wok

Klobassa-Zrencka Ewa                     

język niemiecki

Wołkanowska-Chrebor Barbara

 chemia

Krupa Beata

przedmioty zawodowe poligraficzne

Adamowicz Jolanta

historia, wos, podstawy przedsiębiorczości

Barteczko-Kocjan Joanna

język angielski

Biegun Halina

 bezpieczeństwo i higiena pracy

Biernat Barbara

pedagog szkolny

Bielecki Piotr

przedmioty zawodowe graficzne

Bobowski Jędrzej

przedmioty zawodowe graficzne

Bugaj Bogusława

język niemiecki

Czopik Dorota

przedmioty zawodowe poligraficzne

Dąbrowski Adam

przedmioty zawodowe graficzne

Dobranowska Magdalena

religia

Dziubdziela Jacek

przedmioty zawodowe fotograficzne

Fatalska Małgorzata

przedmioty zawodowe fotograficzne

Gawor Małgorzata

wychowanie fizyczne

Głąb Anna

historia, wos

Iwasyk Gabriela

język angielski

Januszkiewicz Anrdzej

historia,wos

Jarosz Bronisław

przedmioty zawodowe poligraficzne

Jasiński Łukasz

język angielski

Jasiukajć Janusz

przedmioty zawodowe poligraficzne

Jaźwiec-Kozłowska Dorota

język niemiecki

Jonak Urszula

matematyka

Józefat Justyna

matematyka

Kasperek Ewa

biologia, chemia, wychowanie do życia w rodzinie

Kasprzycka Małgorzata

geografia

Knapik Małgorzata

fizyka, informatyka

Kowalski Mateusz

informatyka

Kozień Andrzej

przedmioty zawodowe poligraficzne

Kruk Jarosław

przedmioty zawodowe reklamy, doradca zawodowy

Kubicki Wojciech

przedmioty zawodowe fotograficzne

Kudła Arkadiusz

przedmioty zawodowe graficzne

Litwin Luiza

nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne

Łukasik Katarzyna

język angielski

Malinowska Barbara

matematyka

Małysa Dominika

nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne

Mastalska Magdalena

język polski

Maślejak Mateusz

język angielski

Michalik Łukasz

informatyka

Miklasiński Paweł

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Mytkowska Karolina

język polski

Najdyhor Iwona

wychowanie fizyczne

Norys-Gębala Agnieszka

podstawy przedsiębiorczości

Ociepa Jakub

przedmioty zawodowe fotograficzne

Pasiut Karolina

język angielski

Paszek Janusz

przedmioty zawodowe fotograficzne

Pelczar Marta

informatyka

Piskorz Daria

przedmioty zawodowe graficzne

Plucińska Monika

przedmioty zawodowe graficzne

Podolecka Beata

matematyka

Ptak Barbara

bibliotekarz

Rumian Ksenia

przedmioty zawodowe graficzne

Sarapata Magdalena

geografia

Sarnek Dominika

matematyka

Seliga Ewa

język angielski

Sidorowicz Małgorzata

nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne

Socha Tadeusz

przedmioty zawodowe graficzne

Soroczyński Leszek

przedmioty  zawodowe graficzne, fotograficzne

Stępień Robert

wychowanie fizyczne

Swół Krzysztof

wychowanie fizyczne

Szostak Krzysztof

przedmioty zawodowe poligraficzne

Szwiec Katarzyna

przedmioty zawodowe fotograficzne

Tarkowska Agnieszka

wychowanie fizyczne

Tarsa Monika

przedmioty zawodowe reklamy

Wantuch Elżbieta

przedmioty zawodowe fotograficzne, poligraficzne

Weinreb Paweł

przedmioty zawodowe graficzne, fotograficzne

Wieciech Elżbieta

język niemiecki, wok

Wilkońska-Klimsza Magdalena

przedmioty zawodowe fotograficzne

Wnętrzak-Wnorowska Anna

język polski

Wojnar Agnieszka

język niemiecki

Wojtasik Ewa

informatyka

Woźny Marta

przedmioty zawodowe poligraficzne

Wrońska Agata
Wydrych Krystyna
Zawada Andrzej
Zdziejowska Paulina
Zielińska Katarzyna
ks. Żelazny Rafał

wychowanie fizyczne
przedmioty zawodowe poligraficzne
przedmioty zawodowe graficzne
przedmioty zawodowe reklamy
język polski, język angielski
religia

Zygmunt Anna

język polski

 

 

Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych
im. Zenona Klemensiewicza