Ułatwienia dostępu

Skip to main content
FOTOGRAF

FOTOGRAF

DRUKARZ OFFSETOWY

DRUKARZ OFFSETOWY

OPERATOR PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

OPERATOR PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

 TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW

TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW

TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

TECHNIK PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

Erasmus+ 2024

2024
E plakat
 

 

Praktyki zawodowe w Hiszpanii – rozpoczęcie naboru wniosków

Od 6 do 15 grudnia trwa nabór wniosków dla uczniów klas drugich, trzecich i czwartych technikum, chcących wyjechać w ramach projektu ,,Praktyki w Hiszpanii’’, o numerze  2023-1-PL01-KA122-VET-000134624,  realizowanego w ramach AKCJI 1 Mobilność uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenia  Zawodowe. Program jest finansowany przez Unię Europejską a jego celem jest nabycie przez uczniów wiedzy i praktycznych umiejętności zawodowych, rozwój kompetencji językowych, społecznych i kulturowych. Wyjazd to wspaniała szansa na rozwój, poznanie ciekawych miejsc, niezwykłych osób oraz przeżycie niezapomnianej przygody. Nie możesz jej przegapić!

Formularze dla kandydatów dostępne są w linku poniżej.

 

 

2018-2021
Projekt Erasmus+ "Wzbogacanie postaw obywatelskich poprzez DEBATĘ" 2018-2021 dobiega końca dzięki ogromnej pracy naszych uczniów w przygotowaniu się do debat i rzetelnej pracy nauczycieli pracujących w projekcie. Pozostaną nam niezapomniane wrażenia, które temu towarzyszyły, nie mówimy "żegnajcie" mówimy "do zobaczenia"!
 
Zapraszam wszystkich do obejrzenia filmu, w którym nasi uczniowie dzielą się swoimi wspomnieniami związanymi z projektem, z pewnością była to dla wszystkich nas wyjątkowa przygoda.
 
Wszystkim bardzo dziękuję za zaangażowanie! 
 
Koordynator projektu
Joanna Barteczko-Kocjan

Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych im. Zenona Klemensiewicza

os. Tysiąclecia 38, 31-610 Kraków

tel. 12-648-49-03
fax 12-649-91-55 w. 11

e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPKA – Tu jesteśmy