Ułatwienia dostępu

Skip to main content
FOTOGRAF

FOTOGRAF

DRUKARZ OFFSETOWY

DRUKARZ OFFSETOWY

OPERATOR PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

OPERATOR PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

 TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW

TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW

TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

TECHNIK PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

Praktyki zawodowe w Hiszpanii - pierwszy tydzień za nami!

Od dnia 10 marca 2024 grupa 15 uczniów bierze udział w projekcie pt. "Praktyki w Hiszpanii" (nr projektu:2023-1-PL01-KA122-VET-000134624, finansowany ze środków Unii Europejskiej) i przebywa w Maladze, pięknym mieście nad Morzem Śródziemnym. W ciągu minionego tygodnia młodzież odbywała praktyki w hiszpańskich przedsiębiorstwach, co było wspaniałą szansą na udoskonalenie swoich umiejętności zawodowych, nabycie nowych kompetencji oraz zapoznanie się ze specyfiką międzynarodowego rynku pracy. Uczestnictwo w programie to również wspaniała okazja do poznania kultury i historii Hiszpanii. W czasie wolnym uczniowie zwiedzili Malagę (renesansowa katedra, mauretańska fortyfikacja Alcazaba, Muzeum Picassa oraz Muzeum Motoryzacji i Mody, piękny port oraz słynna plaża Malangeta), Grenadę (kompleks pałacowy Alhambra - wpisany na listę
światowego dziedzictwa UNESCO, dawna dzielnica arabska) oraz nadmorskie miejscowości na słonecznym wybrzeżu Costa del Sol. Relaks na plaży, spacery brzegiem morza, egzotyczna przyroda, odkrywanie smaków lokalnej kuchni czy nawiązywanie nowych przyjaźni z uczniami z innymi szkół - to także istotny element naszej hiszpańskiej przygody, która potrwa do 23 marca.

Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych im. Zenona Klemensiewicza

os. Tysiąclecia 38, 31-610 Kraków

tel. 12-648-49-03
fax 12-649-91-55 w. 11

e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MAPKA – Tu jesteśmy