TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW

TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

Święto Nauczycieli na sportowo

10 października, w ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej, rozegrano mecz siatkówki pomiędzy nauczycielami a uczniami. Wybór dyscypliny nie był przypadkowy. Sukcesy reprezentacji Polski oraz zbliżające się zawody ligi szkół średnich spowodowały, że na parkiecie w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Poligraficzno - Medialnych królowała siatkówka. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla nauczycieli, którzy zdobyli prowadzenie i nie oddali go  do końca pierwszego seta. Uczniowie byli lekko zaskoczeni dobrą formą swoich belfrów. W drugim secie mecz był bardziej wyrównany. W końcówce zadecydował dobry serwis Pani Agaty Wrońskiej czy doświadczenie Pana Roberta Stępnia, dzięki któremu nauczyciele wygrali "wojnę nerwów" z uczniami przy stanie remisowym i rozstrzygnęli kolejnego seta na swoją korzyść. Trzecia część zmagań, była podobna do pierwszej. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla nauczycieli.. Po stronie nauczycieli punktował wspomniany już Robert Stępień, świetne piłki rozgrywał Krzysztof Szostak, mocno serwowała Agata Wrońska, a w polu obrony z poświęceniem grała trójka zawodniczek - Iwona Najdyhor, Agata Rafałowicz oraz Małgorzata Gawor.W zespole uczniów pięknymi atakami mogą pochwalić się Kamil Kunc czy Radosław Szczepka, zaś serwisem Zuzanna Pawlik, Joanna Kretschmann czy Alicja Klimkowicz. Skład drużyny nauczycieli: Agata Wrońska, Iwona Najdyhor, Agata Rafałowicz, Małgorzata Gawor, Robert Stępień, Krzysztof Szostak i Krzysztof Swół Skład drużyny uczniów: Zuzanna Pawlik, Aleksandra Bobrek (4er), Kamil Kunc, Michał Adamczyk, Mikołaj Fąfara, Sebastian Zając (4ag), Szymon Kuczek (2ag), Radosław Szczepka, Paulina Szatan (3fr), Wioletta Paryż, Marta Gajewska (3ag), Joanna Kretschmann oraz Alicja Klimkowicz (3df). Trener: Agata Wronska [gallery ids="3770,3769,3773,3776,3775,3774,3772,3771"]