FOTOGRAF

DRUKARZ OFFSETOWY

OPERATOR PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW

TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK PROCESÓW INTROLIGATORSKICH

UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA KLAS PIERWSZYCH

W środę 23 września 2020 r. w Multikinie przy krakowskim Parku Wodnym uczniowie klas pierwszych złożyli tradycyjną przysięgę na sztandar Zespołu Szkół Poligraficzno-Medialnych i tym samym zostali oficjalnie przyjęci w poczet społeczności naszego Poligrafika.
Jednocześnie poznali historię szkoły, jej patrona - profesora Zenona Klemensiewicza oraz patrona Warsztatów Szkolnych, Wacława Anczyca.

Uroczystość prowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Ze sceny rozbrzmiewały piosenki w wykonaniu szkolnego chóru. Dyrektor szkoły, pani Marzena Lenar, życzyła uczniom realizowania pasji, urzeczywistnienia indywidualnych planów, nawiązania trwałych, wartościowych przyjaźni, samych czwórek i piątek w szkole. Podkreśliła również, że pierwszoklasiści będą przez kolejne 5 lat tworzyć historię tej szkoły. Po części oficjalnej uczniowie zrobili klasowe zdjęcia i obejrzeli oscarowy film „Green Book".

 

Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych
im. Zenona Klemensiewicza